Ana sayfa

PAYDAŞLARIMIZLA GELİŞMEK


TOPLUMA BİRLİKTE KATMA DEĞER ÜRETMEK

HOŞGELDİNİZ !

Eğer bu sayfaya ulaştıysanız gelişiminiz için ilk adımı attınız. Mevcut durumunuzu iyileştirmek için bir arayış içindesiniz. Bu iyileştirme sadece süreçlerinizi iyileştirme olabileceği gibi bir vizyon ve misyon oluşturarak 3-5 yıllık bir projeyle yeniden yapılanmak da olabilir. Doğru adrestesiniz.

Hayalinizdeki firmaya ulaşmanızda size rehberlik ediyoruz.

30 yıllık sanayi deneyimi ile mevcut durum analizinizi ekibinize uyguladığımız detaylı analiz ile oluşturuyoruz. İç analizinizde mevcut durumunuzu çıkartırken dünyada içinde bulunduğunuz endüstrinizdeki mevcut yerinizi ve 3-5 yıl içeridinde yakalayabileceğiniz yeri dış çevre analizleri ile gerçekleştiriyoruz.

3-5 yıllık gelişim yolculuğunuzun stratejik planını yapıyoruz. Bu plan dahilinde iç süreçlerinizde iyileşme projeleri başlatıyoruz. Aylık periyodlarla iç proje durumlarınızı gözden geçiriyor ve çalışanlarınıza kadar inen aksiyon planlarını ekibinizle oluşturuyoruz ve gerçekleştirilmesini aylık gözden geçiriyoruz.

Firmanızın hedefe gidişatını ana süreçlerinizin göstergelerine göre takip ediyoruz ve gerektiğinde revize aksiyon planları ekibiniz ile birlikte oluşturuluyoruz.

Ayşe Ardıç Görücü

%d blogcu bunu beğendi: